Brakuje Ci pomysłów na obiad? Zapomnij o książkach kucharskich, zamów sushi na dowóz z Bunny Handroll!

Pilnowanie zdrowej, zbilansowanej diety często trudno pogodzić z delektowaniem się smakiem wykwintnego jedzenia. Dla maksymalnego zróżnicowania jadłospisu warto otworzyć się na odrobinę egzotyki, dania wywodzące się z dalekich krajów. Takie jak japońskie sushi, w restauracjach Bunny Handroll oferowane w wielu interesujących wariantach. I wcale nie musisz wychodzić z domu, żeby go skosztować!

W Gdańsku znamy wszystkie zakamarki. Dotrzemy do Ciebie z zamówieniem szybciej niż myślisz

Jeśli tylko mieszkasz w Trójmieście, wystarczy że zadzwonisz do któregoś z naszych lokali, powiesz na co masz ochotę i podasz adres dostawy. Trudno o lepszy sposób na wartościowy posiłek niż przepyszny obiad dostarczony prosto pod drzwi. Tylko pomyśl, ile czasu i energii zaoszczędzisz dzięki temu, że nie będziesz nic przygotowywać u siebie! Zamawiając sushi na dowóz w Gdańsku nie musisz się martwić, że obiad wystygnie zanim dostawca go przywiezie. Po pierwsze dlatego, że zgodnie z tradycją japoński specjał spożywa się wyłącznie na zimno. Po drugie: kierowcy, z którymi współpracuje sieć Bunny Handroll, to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. Doskonale orientują się we wszystkich skrótach i objazdach w Trójmieście, wiedzą też że krótsza droga nie zawsze oznacza szybsze dotarcie do celu. Dzięki nim Twój czas oczekiwania na zamówienie zostanie ograniczony do absolutnego minimum. A kiedy już nasze sushi znajdzie się w Twoich rękach, możemy Ci zagwarantować jeszcze jedno: wspaniałe doznania smakowe, jakich nie zaznasz nigdzie indziej.

Sushi na dowóz od Bunny Handroll idealnie trafi w gusta nawet najbardziej wymagających koneserów

Menu naszych restauracji wyróżnia się na tle innych niezwykle szerokim wachlarzem świetnych pozycji. 12 rodzajów handrollsów, 6 diametralnie różnych sosów do wyboru, a do tego jeszcze 8 firmowych zestawów – każdy z kilkoma typami sushi w środku. Wszystkie dania przygotowujemy z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych, świeżych składników. Podajemy je w formie temaki, słusznie kojarzącej się z tortillami. Jednak nie zapominamy o znawcach i miłośnikach zwyczajów rodem z Japonii. Jak wszem i wobec wiadomo, tradycyjne sushi spożywa się przy pomocy pałeczek lub palców. Bardzo ważne jest również zalecenie, aby kawałki potrawy jeść w całości, bez odgryzania kolejnych kęsów. Bunny Handroll specjalnie dla swoich Klientów proponuje pokrojenie rolki sushi na 6 mniejszych krążków – w sam raz na jeden kęs, zgodnie ze sztuką spożywania klasycznego dania z Kraju Kwitnącej Wiśni. A co najlepsze, całym tym rogiem obfitości możesz się delektować tak jak chcesz, na swojej ulubionej kanapie we własnym domu… albo podczas przerwy w pracy. Nie czekaj i zapisz numer do Bunny Handroll, aby mieć go zawsze przy sobie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *