Chcesz pokazać znajomym najlepsze miejscówki w Gdyni? Nie zapomnij zabrać ich do restauracji Bunny Handroll!

Trójmiasto to jedyna w swoim rodzaju aglomeracja na mapie Polski, łącząca w sobie wspaniałą historię, nowoczesność i otwartość na świat, rozwinięty przemysł oraz unikalne walory turystyczne. Nic dziwnego, że każdego roku na wakacje (i nie tylko) zjeżdżają tutaj miliony osób z całego świata. Restauracje stanowią istotny walor Gdyni, a nasza sieć sushi-barów niewątpliwie wyróżnia się w lokalnym krajobrazie branży gastronomicznej. Jeśli Twoi goście szukają unikalnych smaków, pamiętaj żeby polecić im Bunny Handroll!

Mamy reprezentacyjny lokal w Śródmieściu, nieopodal dworca kolejowego Gdynia Główna

Możliwość skosztowania egzotycznego dania, przygotowywanego zgodnie ze sztuką jego japońskich twórców, z pewnością będzie nie lada gratką dla Twoich znajomych. Z wielką przyjemnością ugościmy całą Waszą paczkę przyjaciół wszystkim, co mamy najlepszego. A uwierz nam, że w menu Bunny Handroll znajdują się wykwintne specjały, jakich nie oferuje żaden inny biznes gastronomiczny w okolicy. Nasza restauracja sushi w Gdyni charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, nie sposób nas przegapić. Jeśli odbierasz swoich gości prosto z głównego dworca kolejowego w mieście, możecie wstąpić do nas od razu – nasze sushi-rolki to lekki i pożywny posiłek, w sam raz na nabranie sił po podróży. W odległości zaledwie kilometra od gdyńskiego Bunny Handroll znajduje się także słynne Molo Południowe, jedna z wizytówek całego Trójmiasta. Jeśli zatem będziecie bawić się na mieście, zawsze będziecie mieli blisko do najlepszej kuchni japońskiej w okolicy!

W restauracjach Bunny Handroll swobodnie zamówisz sushi na wynos, z dostawą pod wskazany adres

Zawsze staramy się dogodzić naszym Klientom, na wszelkie możliwe sposoby. Stąd właśnie wziął się pomysł na serwowanie sushi temaki – potrawy w formie poręcznej rolki. Goście mogą rozgościć się przy stolikach i miło spędzić czas na towarzyskiej rozmowie, zagryzając od czasu do czasu wyśmienitym daniem prosto z dalekiej Japonii. A równie dobrym wariantem będzie wejście dosłownie na chwilę do lokalu, zabranie zamówienia i kontynuowanie zwiedzania Gdyni z pożywną przekąską pod ręką. Jednak co w sytuacji, kiedy nikt nie ma zamiaru ruszać się z miejsca – np. podczas jednego z festiwalowych koncertów – a organizm daje znać, że przydałoby się „wrzucić coś na ruszt”? Wtedy wystarczy zadzwonić do gdyńskiej restauracji Bunny Handroll i poprosić o sushi z dowozem w dowolnie wybrane miejsce na terenie miasta. Wszystkie zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie, tak szybko jak tylko się da. Zajrzyj do naszego menu i już teraz sprawdź, co pysznego zamówisz dla siebie i swoich przyjaciół następnym razem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *