Nowoczesna Restauracja Sushi poszukiwana? Znamy taki lokal!

Szczerze mówiąc, nieco skłamaliśmy. A ponieważ chcemy być z Tobą szczerzy, spieszymy ze sprostowaniem: wcale nie znamy takiego lokalu, lecz AŻ TRZY lokale, serwujące wyborne sushi w niecodziennej formie. Mowa o punktach Bunny Handroll, znanych (i lubianych) w całym Trójmieście. O tym, co wyróżnia nas na tle innych restauracji sushi w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, dzielimy się w dzisiejszym wpisie.

Innowacje, których nie powstydzi się Japończyk!

Jako miłośnicy azjatyckiej kuchni, postanowiliśmy zrobić duży krok do przodu i stworzyć miejsce, w którym będziemy serwować klasyczne, japońskie sushi w nowoczesnej odsłonie. Długo rozglądaliśmy się w poszukiwaniu inspiracji, a trop doprowadził nas do Australii. To tam zrodziła się koncepcja handrolli – rolek odpowiadających wielkością około sześciu kawałkom sushi. Z tą niewielką różnicą, że są one podawane w całości. Skoro smakowite zawijasy z ryżem i rybą robią furorę za granicą, dlaczego miałoby ich nie być również w Polsce? Idąc tym tokiem rozumowania, postanowiliśmy się odważyć. Tak powstała restauracja sushi w Gdańsku, a także jej dwa inne oddziały: w Sopocie i w Gdyni.

Trzy filie lokalu Bunny Handroll pozwalają zajadać się pysznymi rolkami mieszkańcom Trójmiasta oraz wszystkim przyjezdnym. Koncepcją, na której bardzo nam zależało, było serwowanie handrolli w formie, gotowej do wygodnego jedzenia w trakcie wykonywania innych czynności. Serwujemy przekąski, idealne do uzupełnienia braków energetycznych w drodze do pracy, jak i w przerwie między lekcjami (nie, nie namawiamy do wagarów – wpadnijcie do nas podczas okienka! ). Sushi w nowej odsłonie smakuje nam o wiele bardziej, niż w tradycyjnej. Nic dziwnego, gdyż w rolce składników jest więcej, a co za tym idzie, już jedna porcja zaspokaja pierwszy głód. Oczywiście, dla koneserów klasycznego sushi również mamy coś do zaoferowania. Każdego hand rolla możemy pokroić, a chętnym dorzucimy nawet zestaw pałeczek! Do wyboru Klientów są świeże sosy naszego autorstwa, w tym jeden gratisowy: sojowy albo wasabi. Kto lubi więcej sosu, nie musi się martwić – codziennie przyrządzamy dip Kabayaki, Spice Mayo, Sweat Chilli i Ebi.

Czemu powinieneś skusić się na handrolla?

Powodów jest bez liku. Zaczynając od jego wyjątkowych walorów smakowych, przez atrakcyjną cenę za rolkę, aż po wartości odżywcze. Gdybyśmy mieli wymieniać dalej, nie omieszkalibyśmy się wspomnieć o wyszukanych składnikach bogatych w witaminy, białko i zdrowe tłuszcze. Sushi owinięte w wodorosty nori dostarcza organizmowi ważne minerały, zawierające m.in. jod. Przygotowane przez profesjonalistów stanowi znakomitą przekąskę, która pobudza kubki smakowe. Nie pozostaje Ci nic innego, jak odwiedzić Trójmiasto i sprawdzić, czy restauracja sushi w Gdańsku stanie się najchętniej odwiedzanym przez Ciebie lokalem z japońskimi przysmakami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *