Sushi najlepszą przekąską imprezową. Mieszkasz w Gdańsku? Zamów je na dowóz!

Organizując imprezę w domu trzeba przemyśleć kwestię przekąsek, które podamy gościom. Nikt nie lubi bawić się głodnym, dlatego w obowiązku osoby zapraszającej leży m. in. zadbanie o jedzenie. W zależności od charakteru spotkania, dania mogą być eleganckie i wyszukane albo proste, typowo imprezowe. Jeśli planujesz domówkę dla przyjaciół, postaw na kuchnię japońską. Tematem przewodnim zabawy możesz uczynić sushi!

Baw się ze znajomymi, zajadając sushi w rolce. Kupisz je na dowóz w Bunny Handoll

Nie ulega wątpliwości, że sushi je się na zimno. Dlatego też nie ma konieczności, aby zamawiać je na ostatnią chwilę, tuż przed imprezą. Jednak jeśli tak zrobimy zyskamy pewność, że jedzenie będzie świeże, dopiero co przygotowane. W przypadku sushi, czy to w rolce czy innej formie, świeżość składników odgrywa istotną rolę, zwłaszcza gdy wewnątrz nori znajduje się surowa ryba, owoce morza albo tatar z łososia. Co więcej, sushi dowiezione w trakcie imprezy organizowanej w domu będzie prawdziwą atrakcją dla gości. Wspólne odpakowanie, testowanie sosów i dodatków dla wielu osób może okazać się nowością, nie wszyscy jadają japońską kuchnię na co dzień. Zastanów się, czy chcesz urozmaicić spotkanie ‚niespodziewanym’ przyjazdem dostawcy z sushi, a może wolisz przygotować przekąski wcześniej, jeszcze przed przybyciem gości. Pamiętaj, że w Bunny Handroll sprzedajemy sushi na dowóz w Gdańsku. Jeżeli mieszkasz w Trójmieście, ta wiadomość powinna Cię bardzo ucieszyć. Mało tego, Gdańsk nie jest jedynym miastem, na terenie którego działają nasi dostawcy. Sushi rolki oferujemy również w Gdyni, z dostawą pod wskazany adres. Wypróbuj nasze menu na imprezę i zaskocz wszystkich gości! Coś nam mówi, że pyszne, ręcznie zwijane rolki zrobią furorę na spotkaniu. Nie dość, że zaspokoją głód przybyłych, staną się głównym tematem rozmów i każdemu zasmakują.

Imprezowy box rozmaitości w japońskim stylu. Zamówisz go na dowóz, ma się rozumieć!

W naszej ofercie na Klientów czeka nie tylko sushi w formie poręcznej rolki, ale także zamknięte wewnątrz boxów. W tej smakowitej kategorii przygotowaliśmy aż 8 zestawów, zawierających rolasy, które można kupić pojedynczo. To doskonała informacja dla organizatorów domówek, podczas których ma zostać zaserwowane sushi. Boxy są tańsze, mieszczą więcej i je również można zamówić na dowóz w Gdańsku. W zależności od liczby zaproszonych gości kup dwa, trzy lub więcej sushi boxów od Bunny Handroll i niczym innym się nie przejmuj! Zadbamy o wszystko – przygotujemy świeże rolki, porządnie je zapakujemy, dorzucimy sosy, a nasz dostawca jak najszybciej przywiezie je prosto do Twoich rąk. Sprawdź, jak działamy i spróbuj wyjątkowych handrollsów, za sprawą których jesteśmy rozpoznawalni w całym Gdańsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *