Sushi w Gdańsku można dostać w wielu różnych wariantach. Prezentujemy specjalność sieci Bunny Handroll

Kuchnia japońska cechuje się bardzo długą, starannie pielęgnowaną tradycją. Dla dumnych przedstawicieli Kraju Kwitnącej Wiśni ceremoniał spożywania potrawy ma równie duże znaczenie, co sposób jej przygotowania. W sieci Bunny Handroll dokładnie znamy wszystkie odmiany tego niezwykłego dania. Jednak my stawiamy nie na pełną wierność dalekowschodnim zwyczajom, lecz na wygodę Klienta. Dlatego serwując sushi w Gdańsku skupiliśmy się przede wszystkim na jednym, specyficznym wariancie. Przybliżamy naszą główną inspirację i specjalność zakładu!

Sushi Temaki, czyli prawdziwy róg obfitości. Sprawdzi się, jako poręczne danie na wynos

Główną rolę w naszym menu odgrywają charakterystyczne, ręcznie zwijane rolki, po brzegi wypełnione pysznymi składnikami. Niektórym kojarzą się z tortillą, a to ze względu na swój kształt. Jednak sushi w Gdańsku oraz w całym Trójmieście, jakie serwujemy w sieci Bunny Handroll, ma zdecydowanie bardziej japoński rodowód. Mowa o Temaki, co dosłownie tłumaczy się „robiony ręcznie”. Wewnątrz starannie uformowanego rożka znajdują: się ryż, świeże warzywa, odpowiednio przygotowane mięso lub ryba oraz dopasowany sos. Sushi Temaki bardzo wygodnie się je, również w biegu – sprawdza się, jako znakomita przekąska na wynos, ale nie tylko. W naszym lokalu każdy może usiąść i zjeść sushi przy stoliku. Najczęściej jednak miłośnicy japońskich rolek decydują się chwycić je w dłoń i ruszyć w miasto, nie tracąc czasu. Na tym właśnie polega sekret handrollsów; to smaczne, ale też najwygodniejsze sushi na świecie!

W Gdańsku nie znajdziesz drugiej takiej restauracji! Nasze sushi smakuje wyjątkowo

Próbowałeś kiedyś połączenia sałatki z paluszków krabowych z sosem na bazie chilli? Miałeś okazję jeść krewetki tygrysie z rzodkiewką? A może spotkałeś się z zestawem tuńczyk plus por? Jeśli nie, dobrze wiemy, gdzie znajdziesz takie przysmaki. Stworzona przez nas sieć lokali Bunny Handroll serwuje miłośnikom sushi oryginalne rolki, wypełnione nietypowymi składnikami. Musimy przy tym zaznaczyć, że żaden z nich nie jest przypadkowy – zanim trafił do rożka z nori, został przez nas przetestowany w rozmaitych kombinacjach. Zwycięskie zestawy wprowadziliśmy do menu, oferując Klientom najlepsze sushi w Gdańsku, a nawet całym Trójmieście. Przekonaj się! Jeżeli masz ochotę na coś innego, niż tradycyjna przekąska, sięgnij po sushi rolkę z naszego menu. Gwarantujemy, że japoński smak w nietuzinkowym wydaniu mile Cię zaskoczy, a skosztowanie handrollsa naszego autorstwa będzie przyjemnością, do której zechcesz szybko wrócić! Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *