Zrolowane sushi na 5 z plusem! Poznaj trzy lokale Bunny Handroll

Kochasz sushi? Uwielbiasz krewetki? A może nie jesteś przekonany do jedzenia ryżu na zimno i przeraża Cię surowa ryba? Bez względu na wszystko, bezapelacyjnie powinieneś odwiedzić jeden z naszych punktów. W Bunny Handroll zachwyci Cię smak sushi, jakiego dotąd nie znałeś. Zapomnij o obawach! Zabierz ze sobą rodzinę, zaproś przyjaciół i wspólnie wyruszcie do Trójmiasta, gdzie czekamy, aby zaserwować Wam sycące sushi w rolce.

Przystanek Gdańsk: wysiadka!

Pora na ucztę! Tuż przy Alei Grunwaldzkiej, na północ od Śródmieścia można znaleźć nasz zielony lokal. To w nim przyrządzamy świeże handrolki stworzone do tego, aby chwycić je w dłoń i ruszyć dalej! Za trawiastą ladą zawsze czeka na Was uśmiechnięty członek załogi Bunny Handroll, gotowy aby opowiedzieć o ofercie, doradzić w wyborze i podać Wam pyszne sushi. Jeśli nigdzie się nie spieszycie i chcecie zjeść na miejscu, zapraszamy! Przygotowaliśmy wygodne krzesła i stoliki. Dodatkowo, na Twoje życzenie pokroimy rolasa na 6 równych kawałków, które bez problemu zamoczysz w wybranym sosie. Po sycącym posiłku będziesz miał wystarczająco sił na to, aby jechać dalej.

Kierunek: Sopot. Wstąp na sushi!

Druga siedziba naszej restauracji mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 22. Sushi w Sopocie nie może być gorsze od tych, podawanych w pozostałych lokalizacjach Trójmiasta. Dlatego tak szczególnie dbamy o jakość robionych przez nas rolek. Stosujemy składniki wysokiej jakości, łącząc je w harmonizujące ze sobą kompozycje. Musicie przyznać, że wariacje na temat sushi potrafią nieźle zawrócić w głowie! My właśnie takie połączenia lubimy najbardziej: oryginalne, nietuzinkowe. Stąd choćby borówka, krocząca w parze z grillowanym łososiem, a zaraz obok chrupiący kurczak w tempurze, polany ostrym majonezem. Kto by przypuszczał, że taki zestaw może aż tak świetnie smakować?

Koniec trasy: witamy w Gdyni!

Trzecim punktem, w którym prężnie rolujemy sushi dla wszystkich spragnionych japońskich smaków, jest Bunny Handroll w Gdyni. Tu znajdujemy się przy ul. 10 Lutego, a więc w ścisłym Śródmieściu. Można do nas wpadać w drodze do pracy, do szkoły, na spotkanie, podczas randki, wracając z treningu na siłowni, jadąc na imprezę… Tylko od Ciebie zależy, kiedy zjesz pyszne sushi. Teraz już wiesz, w jakich lokalizacjach możesz nas znaleźć. Gdy już będziesz na miejscu, rozglądaj się w poszukiwaniu królika albo zielonej trawy, na której zwykł on wypoczywać. Zawsze możesz też kierować się też zapachem – aromatyczne sushi skusi każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *