Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

👍

Alicja

Super jak zawsze

Aleksandra

Szybko ,świeżo i smakowicie.

Anna

Szybko i smacznie :)

Lucyna

Bardzo smaczne i świeże.

Anna

Jak zwykle smacznie i na czas.

Lucyna

Sushi pyszne, natomiast czas oczekiwania zdecydowanie nie do zaakceptowania. Na stronie pokazały się dwie godziny oczekiwania, po chwili zadzwoniła Pani z restauracji i powiadomiła nas, że czas oczekiwania będzie wynosił jednak do 3 godzin. Rozumiemy, że w tym dniu mogło być faktycznie bardzo dużo zamówień, nie mieliśmy problemu z takim terminem. Ale 4,5 godziny czekania na jeden zestaw sushi, na zamówienie złożone w okolicach 12? To już zdecydowana przesada.

Nataniel

Witamy. Faktycznie było bardzo dużo zamówień. Dużo ludzi zamówiło już jedzenie parę dni wcześniej na ta godzin. Niestety nasz pracownik źle oszacował czas. Cieszymy się ,że chociaż jedzenie było smaczne. Przepraszamy za sytuacje.
~ Zespół Restauracja Bunny Handroll

Pyszne sushi, szybka dostawa a nawet gratisowa rolka(!) Jestem stałym klientem szkoda tylko ze nie dowożą na letnice w Gdansku

Milena

Jak zawsze pyszne :)

Marta

Sushi pyszne jak zawsze! Bardzo miła obsługa zarówno Pani przez telefon jak i dostawcy! Polecam!

Patrycja

Zamówienie dojechało zimne, a łosoś pieczony miał nieprzyjemny zapach, powinien być bez tej szarej warstwy w rybie.

Hanna

Wszystko super, mimo piątku czas dostawy bardzo szybki

Filip

Pyszne sushi w dobrej cenie

Martyna

Jak zawsze pyszne :)

Justyna

Pyszne i świeże jedzenie w dobrej cenie!

Agnieszka

Pysznie I Szybko 😉polecam 😊

Sylwia

Dostawa nawet przed czasem za co ogromny plus. Sushi ogólnie pyszne, ale łosoś grillowany był bardzo suchy i jedna mała buteleczka sosu sojowego na zestaw 36szt. to jednak zdecydowanie za mało. W całokształcie - szybko i smacznie :)

Aleksandra

Super

Michał

Pyszne i cena dobra

Artur

Bardzo dlugi czas oczekiwania i ulega opoznieniom. Nieprzyjemna obsluga klienta przez telefon. Do zamowienia nie sa pakowane paleczki. Dodatko w ramach ceny ‘na styk’. Sushi jako takie jest ok, bez szalu. Zdecydowanie po kilku probach szukam czegos innego. Ps. Nie widze mozliwosci oceny restauracji, zatem moja ocene dodaje tutaj oraz restauracja ma zero refleksji nt uwag klientow. Odradzam.

Katarzyna